_

KONTAKT

_

Biuro Usług Rachunkowych „AS”
Stanisława Flak
Agnieszka Ćwierz

Adres Biura:
ul. Brata A.Kosiby 5/2,
32-020 Wieliczka


Telefon:
0609 098 884
0665 329 961

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30


e-mail: flaks@interia.pl
Polecamy firmę informatyczną: Testkomp.pl - testy oprogramowania, serwis komputerowy, sieci komputerowe, strony internetowe, pozycjonowanie, outsourcing it, cyfrowa telewizja naziemna DVB-T - instalacje
_
_

O nas

_

Działamy na rynku od 2004 roku . Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych. Nasza oferta jest skierowana do firm o różnych profilach działalności zarówno do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, spółek osobowych jak i spółek prawa handlowego.

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy, dlatego też oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową.

Wszelkie rozliczenia i księgowość prowadzona jest przy pomocy najnowszych wersji programów finansowo-księgowych i płacowo-kadrowych.

Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Powierzając nam księgowość możecie Państwo liczyć na naszą rzetelność , uczciwość, poufność. W celu udogodnienia kontaktu Państwa z naszym biurem, dokumenty na życzenie klienta odbieramy u Państwa w Firmie. Możliwe jest też oddelegowanie naszego pracownika do pracy w siedzibie Państwa Firmy.

_

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

_